В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

За посиланням ви знайдете:

  • проєкти МОН, започатковані спільно з партнерами;
  • проєкти для дошкільнят;
  • перелік дистанційних шкіл, які надають безоплатний доступ до навчальних матеріалів;
  • видавництва, які надають безкоштовний доступ до книг;
  • ТБ-платформи відкрили безкоштовний доступ до мультиків та уроків.

Переходьте за посиланням та обирайте те, що подобається Вам.


З ІІ семестра 2020-2021 року наш заклад працює на платформі G Suite for education.

/Files/images/платформа.jpg


Наказ № 12 від 24.01.2022р. Про призупинення освітнього процесу...


Алгоритм дій на випадок запровадження дистанційного навчання

1. Під час дистанційного навчання педагогам школи організувати проведення уроків онлайн на платформі G Suite for Education та з використанням ресурсу Google Classroom відповідно до розкладу проведення уроків.

2. Такий режим роботи передбачає синхронну або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. Форму проведення уроку обирає вчитель самостійно (з дотриманням Санітарного регламенту), але не більше 4-5 онлайн уроків на день

3. При потребі вчителям дозволити використовувати матеріально-технічну базу школи та її технічне оснащення для проведення онлайн-уроків.

4. Дозволити проведення консультативних занять (підготовка до ЗНО) для учнів 11 класу з перебуванням у закладі з дотриманням санітарних вимог в умовах обмеженого карантину.

5. Проводити онлайн-заняття гуртків та груп подовженого дня.

6. Усі онлайн-заняття проводити з дотриманням норм тривалості безперервної роботи учнів з технічними засобами навчання під час уроку (заняття) згідно з Санітарним регламентом ( розділ 5, п.8).

Інструментом взаємодії з учнями під час дистанційного навчання обрана основна освітня платформа для здійснення навчання з використанням дистанційних технологій: Google Classroom (G Suite for Education) – безкоштовний сервіс, яким може скористатися кожен, хто має обліковий запис у Google. Вчитель входить у систему та створює свій «Клас», де кожен вчитель-предметник буде публікувати навчальні матеріали, давати завдання учням та спілкуватися з ними. Посилання на свій «Клас» треба розіслати всім учням. Якщо діти користуватимуться платформою з телефону, мають завантажити на мобільний однойменний застосунок.


Шановні батьки!

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами з 18 січня 2021 року наша школа організовує освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Такий режим роботи передбачає синхронну або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. Форму проведення уроку обирає вчитель самостійно (з дотриманням Санітарного регламенту), але не більше 4-5 онлайн уроків на день

У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Так, обмежено час безперервної роботи учнів з технічними засобами навчання під час уроку:

- для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;

- для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

- для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

- для учнів 8-9 класів – не більше 25 хвилин;

- для учнів 10-11 класів – не більше 30 хвилин.

Тривалість навчальних занять визначена Законом “Про повну загальну середню освіту".

Час безперервної роботи з комп’ютером вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання, та (або) для самостійної роботи учнів з комп’ютером (виконання тестових завдань, перегляд навчальних відео, презентацій). Решту уроку вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні виконують вправи у робочому зошиті, працюють з текстом і завданнями у підручнику, виконують творчі завдання тощо. Наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).


Шановні учні!!!

Завдання для дистанційного навчання будуть оновлюватися кожного дня, відповідно до розкладу. Виконані завдання необхідно надсилати на електронні адреси вчителів (або фото виконаних завдань в зошитах)

Частина робіт виконується в Googl класах, код доступу подано в таблиці (наголошую, що повторно підключатися немає потреби)

Коди доступу до Google-class ІІ семестр 2021-2022н.р. за потреби можна дізнатися у класного керівника чи вчителя-предметника.

МОН спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Мінцифри запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Головні переваги платформи:

▪️ уроки з 18 основних предметів для 5-11 класів

▪️ увесь контент пройшов експертизу, відповідає держстандартам та календарному плану

▪️ навчатися можна безкоштовно, потрібна тільки реєстрація

▪️ для учнів: відеоуроки, конспекти, тести та можливість відстежувати свій навчальний прогрес

▪️ для вчителів: необхідні методичні рекомендації та приклади застосування сучасних освітніх технологій

Зазначається, що платформа буде корисна не тільки в карантин: наприклад, діти зможуть користуватися платформою для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин.

Кiлькiсть переглядiв: 535

Опорний заклад "Омельницький ліцей" виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

39713 с. Омельник, вулиця Центральна 64, Кременчуцького району, Полтавської області

Дата останньої зміни 05 Листопада 2023

Фотогалерея